Static Content Browser (1.0.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Move
lt: Perkelti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Directory
lt: Katalogas

en: Modified
lt: Redaguota

en: Features
lt: Savybės

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
