Static Content Browser (1.0.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Administration
mg: Mpandrindra
