Static Content Browser (1.0.0) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Cancel
ms: Batal

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Download
ms: Muat turun

en: Edit
ms: Sunting

en: Size
ms: Saiz

en: Name
ms: Nama

en: Active
ms: Aktif

en: Allowed file extensions
ms: Sambungan-sambungan fail dibenarkan

en: About
ms: Perihal
