Static Content Browser (1.0.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Name
my: အမည်

en: About
my: အကြောင်း
