Static Content Browser (1.0.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Name
ne: नाम

en: Active
ne: सक्रिय

en: About
ne: बारेमा
