Static Content Browser (1.0.0) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Administration
nl: Beheer

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: Name
nl: Naam

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: File not found.
nl: Bestand niet gevonden.

en: Active
nl: Actief

en: Directory
nl: Map

en: Modified
nl: Aangepast

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Edit File
nl: Bestand bewerken

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: New File
nl: Nieuw bestand

en: File saved successfully.
nl: Bestand succesvol opgeslagen
