Static Content Browser (1.0.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Administration
oc: Administracion

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Size
oc: Talha

en: Name
oc: Nom

en: Active
oc: Actiu

en: Modified
oc: Modificat

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Path:
oc: Camin :
