Static Content Browser (1.0.0) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
