Static Content Browser (1.0.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Home
ps: کور

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: Name
ps: نوم

en: Active
ps: فعال

en: About
ps: په اړه
