Static Content Browser (1.0.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
