Static Content Browser (1.0.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Administration
sk: Administrácia

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Name
sk: Názov

en: File not found.
sk: Súbor nebol nájdený.

en: Active
sk: Aktívny

en: Directory
sk: Adresár

en: Modified
sk: Upravené

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o
