Static Content Browser (1.0.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Name
sl: Ime

en: Active
sl: Aktiven

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: About
sl: O modulu
