Static Content Browser (1.0.0) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Administration
sq: Administrimi

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Name
sq: Emri

en: Active
sq: Aktiv

en: About
sq: Informacione
