Static Content Browser (1.0.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Name
sr: Име

en: Move
sr: Премести
