Static Content Browser (1.0.0) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Documentation
ta: ஆவணங்கள்

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Size
ta: அளவு

en: Name
ta: பெயர்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Directory
ta: கோப்பகம்

en: Modified
ta: திருத்தப்பட்ட

en: Allowed file extensions
ta: அனுமதிக்கப்பட்ட கோப்பு நீட்சி வகைகள்

en: About
ta: பற்றி
