Static Content Browser (1.0.0) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Size
te: కొలత

en: Name
te: పేరు

en: Move
te: తరలించు

en: Rename
te: పేరుమార్చు

en: Features
te: విశేషాలు

en: About
te: గురించి
