Static Content Browser (1.0.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Administration
tr: Yönetim

en: Documentation
tr: Belgeleme

en: Download
tr: İndir

en: Edit
tr: Düzenle

en: Size
tr: Boyut

en: Name
tr: İsim

en: Move
tr: Taşı

en: Active
tr: Etkin

en: Directory
tr: Dizin

en: Modified
tr: Düzenlendi

en: Features
tr: Özellikler

en: Allowed file extensions
tr: İzin verilen dosya uzantıları

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında
