Static Content Browser (1.0.0) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Documentation
uk: Документація

en: Download
uk: Завантаження

en: Edit
uk: Редагувати

en: Size
uk: Розмір

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Move
uk: Перенесення

en: Rename
uk: Перейменувати

en: File not found.
uk: Файл не знайдено.

en: Active
uk: Активно

en: Directory
uk: Каталог

en: Modified
uk: Змінено

en: Features
uk: Властивості

en: Parent Directory
uk: Батьківська Тека

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Edit File
uk: Змінити файл

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Security Settings
uk: Параметри безпеки

en: Path:
uk: Шлях:

en: New File
uk: Новий файл

en: File saved successfully.
uk: Файл успішно збережено.
