Static Content Browser (1.0.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Administration
ur: تنظیم

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Size
ur: حجم

en: Name
ur: نام

en: Move
ur: منتقل

en: Active
ur: فعال
