Static Content Browser (1.0.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Administration
af: Administrasie

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Name
af: Naam

en: Rename
af: Herbenoem

en: Active
af: Aktief
