Static Content Browser (1.0.0) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Size
bn: সাইজ

en: Name
bn: নাম

en: Active
bn: সক্রিয়

en: About
bn: সম্পর্কে
