Static Content Browser (1.0.0) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Name
bo: མིང

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
