Static Content Browser (1.0.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh

en: Edit
br: Kemmañ

en: About
br: Diwar-benn
