Static Content Browser (1.0.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Size
da: Størrelse

en: Name
da: Navn

en: Move
da: Flyt

en: Active
da: Aktiv

en: Directory
da: Mappe

en: Modified
da: Ændret

en: Allowed file extensions
da: Tilladte filendelse

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om
