Static Content Browser (1.0.0) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Size
dz: ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།
