Static Content Browser (1.0.0) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Type
es: Tipo

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Administration
es: Administración

en: Documentation
es: Documentación

en: Download
es: Descargar

en: Edit
es: Editar

en: Size
es: Tamaño

en: Name
es: Nombre

en: Move
es: Mover

en: Rename
es: Renombrar

en: Active
es: Activo

en: Directory
es: Directorio

en: Modified
es: Modificado

en: Features
es: Características

en: Allowed file extensions
es: Extensiones de archivos permitidos

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de

en: File saved successfully.
es: El fichero fue salvado con éxito.
