Static Content Browser (1.0.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Administration
et: Haldus

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Name
et: Nimi

en: Move
et: Liiguta

en: Active
et: Aktiivne

en: Directory
et: Kataloog

en: Modified
et: Muudetud

en: Features
et: Omadused

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: About
et: Programmist
