Static Content Browser (1.0.0) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Administration
fa: مدیریت

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Size
fa: اندازه

en: Name
fa: نام

en: Move
fa: انتفال

en: Active
fa: فعال

en: Directory
fa: دایرکتوری

en: Modified
fa: اصلاح گردید

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره
