Static Content Browser (1.0.0) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Cancel
fr: Annuler

en: Download
fr: Téléchargement

en: Edit
fr: Modifier

en: Size
fr: Taille

en: Name
fr: Nom

en: Move
fr: Déplacer

en: Rename
fr: Renommer

en: File not found.
fr: Fichier non trouvé.

en: Active
fr: Actif

en: Directory
fr: Répertoire

en: Modified
fr: Modifié

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Allowed file extensions
fr: Extensions de fichier autorisées

en: Edit File
fr: Modifier le fichier

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Security Settings
fr: Paramètres de sécurité

en: Path:
fr: Chemin :

en: New File
fr: Nouveau fichier

en: File saved successfully.
fr: Le fichier a été enregistré correctement.
