Static Content Browser (1.0.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Administration
gl: Administración

en: Documentation
gl: Documentación

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Name
gl: Nome

en: Move
gl: Mover

en: Active
gl: Activo

en: Directory
gl: Directorio

en: Modified
gl: Modificado

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información
