Static Content Browser (1.0.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: Name
gu: નામ

en: Active
gu: સક્રિય

en: About
gu: વિશે
