Static Content Browser (1.0.0) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Documentation
hi: प्रलेखीकरण

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Size
hi: आकार

en: Name
hi: नाम

en: Move
hi: चाल

en: Active
hi: सक्रिय

en: Modified
hi: संशोधित

en: Allowed file extensions
hi: अनुमत फ़ाइल एक्सटेंशन

en: About
hi: के बारे में
