Static Content Browser (1.0.0) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Download
hu: Letölt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: Name
hu: Név

en: Move
hu: Mozgatás

en: Rename
hu: Átnevezés

en: File not found.
hu: Fájl nem található.

en: Active
hu: Aktív

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Modified
hu: Változtatott

en: Features
hu: Jellemzők

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Edit File
hu: Fájl szerkesztése

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: New File
hu: Új fájl

en: File saved successfully.
hu: A fájl sikeresen elmentve.

en: Public files directory not writable
hu: A nyilvános fájlok könyvtára nem írható
