Static Content Browser (1.0.0) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Administration
it: Amministrazione

en: Download
it: Scarica

en: Edit
it: Modifica

en: Size
it: Dimensione

en: Name
it: Nome

en: Move
it: Sposta

en: Active
it: Attivo

en: Directory
it: Cartella

en: Modified
it: Modificato

en: Features
it: Funzionalità

en: Allowed file extensions
it: Estensioni file consentite

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni
