Static Content Browser (1.0.0) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Documentation
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Rename
kn: ಹೆಸರನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Directory
kn: ಕಡತಕೋಶ

en: Modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
