Static Content Browser (1.0.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Name
ku: ناو

en: Active
ku: چالاکە

en: About
ku: دەربارە
