Static Content Browser (1.0.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Name
lv: Nosaukums

en: Move
lv: Pārvietot

en: Rename
lv: pārsaukt

en: File not found.
lv: Fails nav atrasts

en: Active
lv: Aktīvs

en: Directory
lv: Direktorija

en: Modified
lv: Modificēts

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par
