Static Content Browser (1.0.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Documentation
ml: ഡോക്യുമെൻ്റേഷൻ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Active
ml: സജീവമായ
