Static Content Browser (1.0.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Name
mn: Нэр

en: Active
mn: Идэвхтэй
