Static Content Browser (1.0.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Size
mr: आकार

en: Name
mr: नाव

en: Move
mr: सरकवा

en: Active
mr: सक्रिय
