Static Content Browser (1.0.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Active
nn: Aktiv
