Static Content Browser (1.0.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Administration
os: Разамынад

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Name
os: Ном
