Static Content Browser (1.0.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Administration
pl: Administracja

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Download
pl: Pobierz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: Name
pl: Nazwa

en: Move
pl: Przenieś

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Active
pl: Aktywne

en: Directory
pl: Katalog

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie
