Static Content Browser (1.0.0) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Home
pt: Início

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Administration
pt: Administração

en: Documentation
pt: Documentação

en: Edit
pt: Editar

en: Size
pt: Tamanho

en: Name
pt: Nome

en: Move
pt: Mover

en: Rename
pt: Renomear

en: Active
pt: Ativo

en: Directory
pt: Diretório

en: Modified
pt: Modificado

en: Allowed file extensions
pt: Extensões de arquivo permitidas

en: Edit File
pt: Editar Arquivo

en: Usage
pt: Uso

en: About
pt: Sobre

en: New File
pt: Novo Arquivo

en: File saved successfully.
pt: Arquivo salvo com sucesso.
