Static Content Browser (1.0.0) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Administration
ro: Administrare

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: Size
ro: Mărime

en: Name
ro: Nume

en: Rename
ro: Redenumire

en: Active
ro: Activ

en: Directory
ro: Director

en: Modified
ro: Modificat

en: Features
ro: Caracteristici

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fișiere permise

en: Edit File
ro: Editați fișierul

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre
