Static Content Browser (1.0.0) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Administration
ru: Администрирование

en: Documentation
ru: Документация

en: Download
ru: Скачать

en: Edit
ru: Редактировать

en: Size
ru: Размер

en: Name
ru: Название

en: Move
ru: Перенести

en: Rename
ru: Переименовать

en: File not found.
ru: Файл не найден.

en: Active
ru: Активно

en: Directory
ru: Каталог

en: Modified
ru: Изменено

en: Features
ru: Особенности

en: Allowed file extensions
ru: Допустимые расширения файлов

en: Edit File
ru: Редактировать файл

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Path:
ru: Путь:

en: File saved successfully.
ru: Файл успешно сохранён.
