Static Content Browser (1.0.0) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: About
se: Birra
