Static Content Browser (1.0.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Size
sv: Storlek

en: Name
sv: Namn

en: Move
sv: Flytta

en: Rename
sv: Byt namn

en: Active
sv: Aktiv

en: Directory
sv: Katalog

en: Modified
sv: Modifierad

en: Features
sv: Funktioner

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om
