Static Content Browser (1.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: About
th: เกี่ยวกับ
