Static Content Browser (1.0.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Documentation
ug: ماتېرىياللار

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: About
ug: ھەققىدە
